Lokality

Lokality

V Moravskoslezském kraji najdete celou řadu lokalit, které čekají na vaši investici. Jsme kraj výzev, které čekají, až jim vdechnete život. Níže si můžete prohlédnout naši DATABÁZI LOKALIT, která zahrnuje opuštěné brownfieldy, připravené lokality v průmyslových zónách nebo kanceláře nejvyššího standardu a možná zde naleznete výzvu, která čeká právě na vás. Vyberte si tu nejvhodnější lokalitu pro vaši investici, ozvěte se a my Vám pomůžeme se zorientovat v začátcích vašeho podnikání.

Pro každou lokalitu je ke stažení karta lokality v pdf, která obsahuje základní informace o lokalitě a stručný popis. Jednotlivé lokality jsou doplněny taky fotografiemi. 

Nabídka jednotlivých lokalit má čistě informativní charakter. Vzhledem k tomu, že nejsme vlastníky daných ploch, nemůžeme zajistit trvalou aktuálnost nabídkyPokud vás některá zaujala, obraťte se na mail pajurkova@msid.cz a my Vám sdělíme dostupnost a bližší informace.

Název lokality Obec Plocha Typ nemovitosti Ke stažení
ABC Alfa

Budova byla postavena v letech 1938-1940 jako sídlo generálního ředitelství Severní dráhy císaře Ferdinanda. V roce 2016 prošla budova kompletní rekonstrukcí do kancelářského standardu A. Vybavení: recepce a kartový vstupní systém, klimatizace, možnost částečného open space, fyzická ostraha, bezbariérový přístup, výtah, páternoster. Poloha v centru města.

Ostrava 200 m2 Kanceláře
Administrativní budova Cetos
Zrekonstruovaný objekt s výbornou dopravní dostupností, přímo u zastávky MHD a přilehlého nákupního střediska Silesia, nabízí kancelářské, obchodní i skladové prostory na více než 2000 m?. V 1. PP se nacházejí skladové prostory přístupné prostorným výtahem, v 1. NP pak obchodní (zákaznické) prostory se samostatnými přístupy a ve 2.- 4. NP se nacházejí nově zrekonstruované, samostatné i propojené kanceláře od 14 m? do 40 m? o celkové rozloze 400 m? na jednom podlaží. Na každém patře je sociální zařízení a vybavená kuchyňka s jídelním koutem. Všechny patra jsou dostupná moderním výtahem. Budova je napojena na telekomunikační síť optickým kabelem, umožňujícím rychlé internetové připojení. V budově je instalována strukturovaná kabeláž, čipový vstupní systémem vč. kamerového monitoringu se záznamem. Budova je dále vybavena, EPS i EZS s napojením na PCO. Připravena je i možnost zřízení fyzické ostrahy či recepce.
Opava 400 m2 Kanceláře
Administrativní budova Krnov
Rekonstruovaný administrativní objekt se nachází v blízkosti centra města Krnova, v lokalitě s výbornou dopravní dostupností - na hlavním silničním tahu. U objektu je k dispozici dostatečná parkovací kapacita. Suterén - sklep si zachoval ducha místa historické budovy z konce 19. století. Může sloužit např. jako stylová kavárna, vinárna nebo restaurace či jako wellness centrum. Přízemí je z hlediska dispozičního řešení tvořeno z místností, které přinášejí nejen možnost využití jako celku, ale také možnost samostatného podnikání více subjektů. 1. patro je v současnosti využíváno jako výukové prostory společnosti EDUCO CENRUM s.r.o. Místnosti mohou sloužit pro pořádní vzdělávacích seminářů nebo jako kancelářské prostory. 2. patro tvoří především velký otevřený prostor (open space), který doplňují další tři kancelářské místnosti, kuchyňka, sociální zázemí a dvě technické místnosti. Součástí objektu je rovněž střešní terasa a zahrada s parkovací plochou.
Krnov 846 m2 Kanceláře
Administrativní budova PARK CENTRUM

Zrekonstruovaná, tepelně úsporná  administrativní budova (PENB se štítkem "C"),  s výbornou dopravní dostupností vozem, MHD i vlakem, nabízí na 9 NP samostatné i propojené, klimatizované kanceláře od 20 m? do 2500m? a open space kanceláře až 7500m? , skladové prostory, 160 venkovních a 16 krytých garážových park. míst a vlastní ubytovací kapacity. Přístup do budovy, kanceláře i open space jsou bez bariér, dostupné třemi výtahy - vhodné pro zdravotně postižené zaměstnance. Na každém patře je sociální zařízení a kuchyň s jídelním koutem. Všechny prostory lze přizpůsobit nájemcům "na míru". V budově je instalována strukturovaná kabeláž, čipový vstupní systémem vč. kamerového monitoringu se záznamem a interkom. Budova je dále vybavena, EPS i EZS s napojením na PCO. V budově je k Vašim službám zřízena denní recepce.

Ostrava 2 500 m2 Kanceláře
Administrativní budova v centru Ostravy
Kancelářské prostory ve zděné administrativní budově na ulici Stodolní, v atraktivní lokalitě v centru města Ostravy. Budova je umístěna v jádrovém území města s veškerou občanskou vybaveností v dosahu. Budova je po rekonstrukci, kanceláře se nacházejí ve 2. a 3. patře. Budova má lokální plynové vytápění, rozvod pitné vody, rozvod elektrické energie 230 V, rozvod PC sítě s možností napojení na internet. Omezený počet parkovacích míst ve dvoře a u budovy
Ostrava 648 m2 Kanceláře
Administrativní budova v Ostravě-Vítkovicích
Kancelářské prostory ve zděné administrativní budově na ulici Ruská v Ostravě-Vítkovice, poblíž OSTRAVAR ARÉNY. Budova je sedmipatrová umístěna v areálu VÍTKOVICE MACHINERY GROUP. V budově se nachází osobní a nákladní výtah. Budova má dálkové teplovodní vytápění, rozvod pitné vody, rozvod elektrické energie, rozvod PC sítě s možností napojení na internet. Parkoviště u budovy.
Ostrava 1 893 m2 Kanceláře
Administrativní budova ve Frýdku-Místku
Kancelářské prostory v administrativní budově v Lískovci na ulici Míru 3267 ve Frýdku-Místku. Budova je devítipatrová s velkoplošnými i menšími kancelářským prostory. V budově se nachází osobní výtah. Budova má teplovodní vytápění z plynové kotelny, rozvod pitné vody, rozvod elektrické energie 230 V, rozvod PC sítě s možností napojení na internet. Parkoviště u budovy.
Frýdek-Místek 946 m2 Kanceláře
Administrativní budova Vítkovice Centrum

Zrekonstruovaná, tepelně úsporná  administrativní budova (PENB se štítkem "C"),  s výbornou dopravní dostupností (vč. kamiónů), v těsné blízkosti vlakového nádraží Ostrava-Vítkovice a zastávek MHD, nabízí na 10 NP samostatné kanceláře o celkové výměře cca 10000 m?, sklady  cca 1000 m?, 150 venkovních a 50 krytých garážových park. míst. Objekt o 11 podlažích nabízí v 1. PP skladové a dílenské prostory přístupné bezbariérově přímo z parkoviště nebo prostorným výtahem. V 1. - 9. NP se nacházejí samostatné i propojené kanceláře od 15 m? do 60 m? v celkové rozloze 600 m? na jednom podlaží. 2. NP je koncipováno jako ředitelské, 6. NP je nadstandardně zrekonstruováno vč. klimatizace, ostatní podlaží jsou před rekonstrukcí a lze je přizpůsobit "na míru" nájemci. Na každém patře je sociální zařízení a vybavená kuchyň s jídelním koutem. Všechna patra jsou dostupná třemi výtahy, z čehož jeden je unikátní pater noster. Budova je napojena na telekomunikační síť optickým kabelem, umožňujícím rychlé internetové připojení. V budově je instalována strukturovaná kabeláž, čipový vstupní systémem vč. kamerového monitoringu se záznamem. Budova je dále vybavena, EPS i EZS s napojením na PCO. Připravena je i možnost zřízení fyzické ostrahy či recepce.

Ostrava 3 000 m2 Kanceláře
Administrativní budovy Nový Jičín
Celoplošný internet na provozovně není, je možné jen vlastní připojení. AB 1015,25 m2 /z toho volné, 1 PP- 248,37 sklady, I. NP 33,59m2 - sklad (jídelna) 2. NP 254,52 m2 vše kanceláře bez WC a chodeb SB 800,02 m2 / z toho volné 1. NP 47,45 m2 , 2. NP 239,33 m2 vše kanceláře
Ostrava 541 m2 Kanceláře
Areál Barbora-Budovy

Jedná se o dvě zrenovované budovy (kulturní památka) a okolní plochy (0,24 ha a 0,12ha), na kterých je možná výstavba . Vhodné pro lehky průmysl nebo pořádání kulturních a společenských akcí (možnost vysoké hlučnosti). V areálu je el. síť dostatečné kapacity a přívod pitné vody. Kanalizaci lze dobudovat dle potřeby. Dobrá dopravní dostupnost v blízkosti hlavního spojení mezi Ostravou a Karvinou. Nabízeno k výhodnému pronájmu nebo k prodeji.

Karviná 8 700 m2 Brownfieldy

Volné plochy

70+ volných ploch v databázi

Brownfieldy

60+ brownfieldů v databázi 

Kanceláře

30+ kancelářských budov v databázi